1e Ronde JC van het Oosten

24-09-2016

In de gymzaal achter de basisschool, Kampboerlaan te Geesteren.

Huidig ingeschreven deelnemers

# Naam Kleur band Punten
1. Douwe Bos wit 60
2. Lars Brummelhuis geel 60
3. Bastiaan de Boer geel 60
4. Mustafa popal Faqiri groen 60
5. Tayler Fischer geel 60
6. Ramona Hoekerswever geel 60
7. steven kuipers groen 60
8. Douwe Lesscher oranje 60
9. rens loohuis geel 60
10. Luuk Mannebeek oranje 60
11. Kalle Marsman oranje 60
12. Timo Mulder oranje 60
13. Luca Niemeyer geel 60
14. Job Riesewijk geel 60
15. Levi Teesink oranje 60
16. Jesse Ter bekke groen 60
17. Milan van Driel oranje 60
18. Julien Wenzlow wit 60
19. Jens Boerrigter geel 55
20. Morris Bollen wit 55
21. silas feenstra blauw 55
22. Marijn Heerink groen 55
23. Junne Kleijssen wit 55
24. Mats Marsman geel 55
25. Yara Papen oranje 55
26. Marnix Rietman oranje 55
27. Revi Schuiling groen 55
28. Jurre Sein oranje 55
29. Sem Ter bekke geel 55
30. Finn Timmers wit 55
31. Krijn van Dijk groen 55
32. Maylin Van Engelen Talen wit 55
33. Tom Velthuis geel 55
34. Hizkia Vreugdenhil oranje 55
35. Max Wegdam geel 55
36. Lars Arp wit 50
37. Benthe Bemer geel 50
38. STIJN BROENINK geel 50
39. Thomas de Leeuw oranje 50
40. Pepijn de Roo geel 50
41. Max Faasen geel 50
42. dani jansen oranje 50
43. quin koebrugge groen 50
44. Luit Kroeze oranje 50
45. Casper Papen oranje 50
46. Douwe Rillmann geel 50
47. Sabine Runhart oranje 50
48. Tom Scheffer groen 50
49. pim van kuik oranje 50
50. Hugo Wolbers geel 50
51. Jasper Arp wit 45
52. Senna de Hollander oranje 45
53. Coen Eenkhoorn wit 45
54. Cas Eppinga geel 45
55. Malissa Kortenaar oranje 45
56. Ties Kuipers wit 45
57. Guus Kuiphuis geel 45
58. Robin Pigge geel 45
59. Tom Slots groen 45
60. Leroy van Tent geel 45
61. Jasper Velde, van der oranje 45
62. Pien Vreriks wit 45
63. stan bodde geel 40
64. Rowen de Leeuw geel 40
65. Ian Hilberink oranje 40
66. Sven Hobbelink geel 40
67. Thomas Lammertink oranje 40
68. Jasmijn Papen geel 40
69. Jochem Pigge wit 40
70. Laurie Sanders wit 40
71. Anne Schopman geel 40
72. ruben seiger wit 40
73. Abony Sittrop geel 40
74. Tim Lamberts wit 0
75. Anne Mo oranje 0
76. Thorben Mutter oranje 0
77. Bjorn Scholten geel 0
78. Tim Slot wit 0