1e Ronde JC van het Oosten

24-09-2016

In de gymzaal achter de basisschool, Kampboerlaan te Geesteren.

Huidig ingeschreven deelnemers

# Naam Kleur band Punten
1. Lars Brummelhuis geel 60
2. Bastiaan de Boer geel 60
3. Mustafa popal Faqiri groen 60
4. Tayler Fischer geel 60
5. Ramona Hoekerswever geel 60
6. steven kuipers groen 60
7. Douwe Lesscher oranje 60
8. rens loohuis geel 60
9. Luuk Mannebeek oranje 60
10. Kalle Marsman oranje 60
11. Timo Mulder groen 60
12. Luca Niemeyer geel 60
13. Job Riesewijk geel 60
14. Levi Teesink oranje 60
15. Jesse Ter bekke groen 60
16. Milan van Driel oranje 60
17. Julien Wenzlow wit 60
18. Morris Bollen wit 55
19. silas feenstra blauw 55
20. Marijn Heerink groen 55
21. Junne Kleijssen wit 55
22. Yara Papen oranje 55
23. Marnix Rietman oranje 55
24. Revi Schuiling groen 55
25. Jurre Sein oranje 55
26. Sem Ter bekke geel 55
27. Finn Timmers geel 55
28. Krijn van Dijk groen 55
29. Maylin Van Engelen Talen wit 55
30. Tom Velthuis oranje 55
31. Max Wegdam geel 55
32. Lars Arp wit 50
33. STIJN BROENINK oranje 50
34. Thomas de Leeuw groen 50
35. Pepijn de Roo geel 50
36. Max Faasen geel 50
37. dani jansen oranje 50
38. Luit Kroeze oranje 50
39. Casper Papen oranje 50
40. Douwe Rillmann oranje 50
41. Sabine Runhart oranje 50
42. Tom Scheffer groen 50
43. pim van kuik oranje 50
44. Hugo Wolbers geel 50
45. Jasper Arp wit 45
46. Senna de Hollander oranje 45
47. Cas Eppinga geel 45
48. Malissa Kortenaar oranje 45
49. Robin Pigge geel 45
50. Tom Slots groen 45
51. Leroy van Tent geel 45
52. Jasper Velde, van der groen 45
53. Pien Vreriks oranje 45
54. stan bodde oranje 40
55. Rowen de Leeuw oranje 40
56. Ian Hilberink groen 40
57. Sven Hobbelink geel 40
58. Thomas Lammertink oranje 40
59. Jasmijn Papen geel 40
60. Jochem Pigge wit 40
61. Laurie Sanders wit 40
62. Anne Schopman oranje 40
63. ruben seiger oranje 40
64. Abony Sittrop geel 40
65. Tim Lamberts wit 0
66. Anne Mo oranje 0
67. Thorben Mutter oranje 0
68. Bjorn Scholten geel 0
69. Tim Slot wit 0