Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/jcvhoosten/domains/jcvanhetoosten.nl/public_html/classes/smarty/sysplugins/smarty_internal_compilebase.php on line 75
JC van het Oosten

Puntenstand

Hieronder vind u de huidige puntenstand van de competitie. Klik op een kop om te sorteren.

# Naam Trainingsplaats Kleur band Geslacht Punten
1. Mark Ankone Oldenzaal oranje j 60
2. Douwe Bos Albergen wit j 235
3. Beau Broenink Geesteren geel j 60
4. Thomas Bruinink Losser groen j 60
5. Sylke Bruns Ootmarsum geel m 110
6. Ties Burks Harbrinkhoek geel j 165
7. Mustafa popal Faqiri Aalderinkshoek groen j 295
8. Tayler Fischer Lingen geel j 270
9. Mick Geerdink Albergen groen j 400
10. Eva Hangyi Lingen oranje m 285
11. Tamas Hangyi Lingen geel j 295
12. Esmée Jochem Losser blauw m 355
13. Leon Karle Lingen geel j 345
14. Thymo Kuilder Vroomshoop geel j 165
15. Jayden Kuipers Wijhe geel j 335
16. steven kuipers Oldenzaal groen j 60
17. rens loohuis Oldenzaal geel j 215
18. Luuk Mannebeek Losser oranje j 240
19. Kalle Marsman Aalderinkshoek oranje j 805
20. Luca Niemeyer Schelfhorst geel j 725
21. Siem Notkamp Losser wit j 160
22. Jurian Oude Hengel Tubbergen wit j 295
23. Yaro Ponstein Vroomshoop geel j 60
24. Marvin Poppe Lingen geel j 235
25. Job Riesewijk Losser geel j 530
26. Tigo Rink Vroomshoop oranje j 270
27. Milan Sanders Ootmarsum oranje j 750
28. sanne schopman Oldenzaal wit m 60
29. Teus Schrijver Geesteren wit j 60
30. Jurre Sein Ootmarsum oranje j 325
31. Abony Sittrop Aalderinkshoek geel m 305
32. tara smit IISPA wit m 195
33. Levi Teesink Oldenzaal oranje j 340
34. Sem Ter bekke Losser geel j 225
35. Angelo Ter Haar Rijssen geel j 115
36. Milan van Driel Losser oranje j 60
37. Maylin Van Engelen Talen Vroomshoop wit m 735
38. Jesper van Meel Wijhe geel j 220
39. Mika Velt Losser geel j 330
40. Seth Visscher Aalderinkshoek oranje j 450
41. Corné Voortman Rijssen geel j 110
42. Hizkia Vreugdenhil Schelfhorst oranje j 775
43. Tiem Vrijkorte Losser wit j 120
44. Tim Wegdam Oldenzaal geel j 60
45. Julien Wenzlow Lingen wit j 150
46. Hanna Wessels Wierden geel m 60
47. Stijn Wolbert Tubbergen oranje j 115
48. Yanick Zalm Almelo geel j 335
49. Milan Aalderink Schelfhorst wit j 385
50. Daan Baars Ootmarsum geel j 420
51. Jens Boerrigter Geesteren geel j 505
52. tim brederode Vroomshoop oranje j 55
53. Jasper Brons Ootmarsum geel j 275
54. Lars Brummelhuis Schelfhorst geel j 515
55. Semih Can Almelo wit j 55
56. Ramon Dijkstra Geesteren oranje j 585
57. Mick Driezen Losser geel j 480
58. Thierry Drommel Schelfhorst oranje j 285
59. Rick Eertman Ootmarsum oranje j 225
60. silas feenstra Rijssen blauw j 1340
61. Nils Huisman Losser geel j 565
62. Owen Huurman Losser wit j 55
63. dani jansen Bornerbroek oranje j 290
64. Junne Kleijssen Aalderinkshoek wit j 155
65. Fabian Klooster IISPA geel j 55
66. quin koebrugge Rijssen groen j 1275
67. Liv Kogelman IISPA geel m 245
68. Malissa Kortenaar Vroomshoop oranje m 355
69. Tiemen Kroeske Losser geel j 55
70. Dleh Kuipers Oldenzaal wit m 100
71. Douwe Lesscher Tubbergen oranje j 1005
72. Junxi Lin Vroomshoop geel j 55
73. Stijn Lucas Tubbergen wit j 55
74. Rens Luijerink Losser geel j 445
75. Mats Marsman Aalderinkshoek geel j 655
76. Chloë Monninkhof Oldenzaal wit m 55
77. Thorben Mutter Schelfhorst oranje j 660
78. Joel Oldersma Schelfhorst geel j 55
79. Jens Plas Ootmarsum geel j 235
80. Daan Prins Rijssen oranje j 55
81. Bennet Rickhoff Oldenzaal geel j 145
82. Sabine Runhart Aalderinkshoek oranje m 660
83. Mika Sanders Geesteren oranje j 110
84. Floris Schabbink Bornerbroek geel j 55
85. Tom Scheffer Losser groen j 305
86. Simon Schleicher Lingen oranje j 115
87. Lars Schollink Schelfhorst wit j 55
88. Niek Scholten Schelfhorst groen j 835
89. Kay Speerstra Losser wit j 55
90. thijmen tijink Rijssen wit j 225
91. Finn Timmers Losser wit j 470
92. Dylan Toenink Aalderinkshoek wit j 110
93. Sophie van Beek Markelo wit m 55
94. Krijn van Dijk Losser groen j 335
95. Anouk van Duiven IISPA geel m 245
96. Niek Van oenen Vroomshoop geel j 55
97. Sophie van Oeveren IISPA geel m 155
98. Maaike van Schaik Oldenzaal wit m 55
99. Isolde van Stegeren Tubbergen geel m 55
100. Marieke Van Zanten Wijhe geel m 55
101. Marc Veenhof Vroomshoop blauw j 55
102. Max Wegdam Oldenzaal geel j 340
103. Abel Wessels Wierden wit j 55
104. Stef Wijnstra Albergen oranje j 390
105. Geert Zomer Wijhe wit j 165
106. Thomas Bel Wierden wit j 50
107. Benthe Bemer Rijssen geel m 335
108. Sirawit Bijwaard Ootmarsum geel j 50
109. Wouter Blom Ootmarsum oranje j 170
110. Froukje Boessenkool Geesteren geel m 50
111. iris bolhuis Almelo wit m 50
112. Morris Bollen Schelfhorst wit j 325
113. Luck Boom Schelfhorst wit j 135
114. STIJN BROENINK Geesteren geel j 465
115. Manon Brouwer Oldenzaal oranje m 255
116. Bastiaan de Boer Aalderinkshoek geel j 110
117. Rowen de Leeuw Schelfhorst geel j 625
118. Thomas de Leeuw Schelfhorst oranje j 640
119. Quinten de Vries Tubbergen wit j 195
120. Isa den Ottolander Tubbergen geel m 105
121. Max Faasen Losser geel j 325
122. Koen Geurts Wijhe geel j 105
123. Dean Groothedde Almelo wit j 200
124. Thijn Groothuis Ootmarsum geel j 240
125. Siem Harbers Aalderinkshoek oranje j 860
126. Hidde heerink Ootmarsum wit j 90
127. Marijn Heerink Ootmarsum groen j 660
128. Bram Hesselink Oldenzaal oranje j 50
129. Christa Heuvelman Rijssen oranje m 615
130. Reinier Heuvelman Rijssen groen j 620
131. Ian Hilberink Wierden oranje j 515
132. Buck Hoekstra Wijhe wit j 180
133. Senn Hofstede Wijhe wit j 295
134. Finn Huiskes Oldenzaal wit j 155
135. Wes Kerkhof Jonkman Ootmarsum oranje j 265
136. Dennis Kleinpeter Vroomshoop geel j 215
137. Kasper Kluin Wijhe oranje j 295
138. Guus Koelen Bornerbroek wit j 165
139. Ruben Kostelijk Wierden geel j 460
140. Bram Kuilder Schelfhorst geel j 525
141. Tim Lamberts Schelfhorst wit j 285
142. Twan Lentelink Ootmarsum wit j 50
143. Lorenzo Leuvenink Vroomshoop oranje j 175
144. Norah Marsh Wijhe wit m 50
145. Colin Monninkhof Oldenzaal wit j 50
146. Liam Mulder Losser wit j 110
147. Mischa Munsterman Losser wit j 175
148. daniel nauta Wijhe geel j 50
149. Lauren Nijkrake IISPA geel m 50
150. Nick Nijmeijer Oldenzaal geel j 50
151. Sietse Oud Ootmarsum groen j 490
152. Casper Papen IISPA oranje j 530
153. Yara Papen IISPA oranje m 460
154. Milan Poelarends Vroomshoop wit j 100
155. Ties Prins Oldenzaal wit j 50
156. Guus Reinders Geesteren groen j 550
157. Jesse Rietmeijer Geesteren wit j 50
158. Douwe Rillmann Vroomshoop geel j 215
159. stefano runhart Bornerbroek oranje j 170
160. Bjorn Scholten Oldenzaal geel j 310
161. Kevin Scholten Harbrinkhoek groen j 960
162. Jelte Schulten Losser wit j 140
163. Joost Spijker Aalderinkshoek oranje j 765
164. Tess Starink Aalderinkshoek wit m 235
165. Jesse Ter bekke Losser groen j 170
166. Steyn ter Stege Wierden wit j 50
167. Yvar Teunis Wierden wit j 270
168. teun toenink Ootmarsum wit j 50
169. Jurre v.d Bles Oldenzaal wit j 50
170. Jayla Van Engelen Talen Vroomshoop wit m 325
171. Pascal van Hoorn Albergen wit j 50
172. pim van kuik Oldenzaal oranje j 50
173. Job van Sloten Schelfhorst oranje j 145
174. Kalle Versteeg Bornerbroek wit j 50
175. Seda Westerhof Schelfhorst wit j 50
176. Hugo Wolbers Ootmarsum geel j 265
177. Glenn Wolters Oldenzaal oranje j 340
178. Lars Arp Schelfhorst wit j 225
179. Bram Aufderhaar Vroomshoop wit j 100
180. Iris Bekhuis Geesteren geel m 425
181. Finley Blaaupot Schelfhorst wit j 140
182. Lieuwe Blaauwgeers Oldenzaal wit j 45
183. Julian Boomkamp Markelo wit j 150
184. Pien Bruns Ootmarsum geel m 130
185. Kyra Damhuis Ootmarsum wit m 235
186. Annemijn de Haan Wijhe oranje m 355
187. Pepijn de Roo Aalderinkshoek geel j 215
188. Julia den Ottolander Tubbergen wit m 85
189. Nick dijk van Wijhe wit j 45
190. Coen Eenkhoorn Bornerbroek wit j 140
191. Luuk Eertman Ootmarsum oranje j 45
192. Cas Eppinga Tubbergen geel j 45
193. Levi Feng Aalderinkshoek wit j 45
194. Jarno Fokker Rijssen oranje j 45
195. Danique Haarhuis Schelfhorst geel m 100
196. Jochem Hippert Tubbergen geel j 300
197. Tess Jansen Wijhe wit m 85
198. Roy Jurjens Vroomshoop wit j 250
199. Mathieu Kamermans Vroomshoop wit j 45
200. Cas Kaptein Ootmarsum oranje j 145
201. Dorien Kuilder Schelfhorst geel m 610
202. Guus Kuiphuis Geesteren geel j 45
203. Jorinde Kuiterman Vroomshoop wit m 45
204. Thomas Lammertink Wijhe oranje j 270
205. Wout Loman Bornerbroek wit j 45
206. Timo Mulder Aalderinkshoek oranje j 850
207. Brinn Mutter Schelfhorst geel m 355
208. Jasmijn Papen IISPA geel m 475
209. Evi Poorthuis Oldenzaal wit m 45
210. damon rauhe Oldenzaal geel j 125
211. Marnix Rietman Ootmarsum oranje j 430
212. Laurie Sanders Ootmarsum wit m 225
213. storm schasfoort Wierden wit j 90
214. Rachov Schothuis Wijhe geel j 45
215. Tom Slots Aalderinkshoek groen j 645
216. Juulz Smit Oldenzaal wit m 45
217. Gerben Snippers Losser wit j 130
218. Lynn Starink Aalderinkshoek geel m 345
219. Lucca Stroot Albergen geel j 95
220. Mariël Ter Harmsel Vroomshoop oranje m 100
221. Tom Timmer Vroomshoop wit j 45
222. Sven van den Noort Wierden wit j 45
223. Jesse Van der Veen Schelfhorst wit j 45
224. Boet Van Etten Harbrinkhoek geel j 180
225. Sifra Van Leeuwen Geesteren groen m 600
226. Tim van Os Geesteren geel j 45
227. Leroy van Tent Wijhe geel j 235
228. Nan Veelers Ootmarsum geel m 45
229. Timar Veenhuis Ootmarsum oranje j 520
230. Jasper Velde, van der Vroomshoop groen j 700
231. Tom Velthuis Ootmarsum geel j 330
232. Naut Verbeek Oldenzaal wit j 45
233. Jort Westerik Oldenzaal geel j 90
234. Maxime Zomer IISPA geel m 215
235. Ruben Aaltink Vroomshoop wit j 40
236. Mert Can Abay Aalderinkshoek geel j 135
237. Jasper Arp Schelfhorst wit j 210
238. stan bodde Ootmarsum oranje j 40
239. Guus Borgerink Tubbergen wit j 40
240. Julian Bouwhuis Vroomshoop geel j 120
241. Kay Bouwhuis Vroomshoop wit j 120
242. Julian Brattinga Aalderinkshoek wit j 40
243. britt broenink Geesteren groen m 40
244. Pim de Haan Wijhe geel j 40
245. Luc Dierink Almelo geel j 475
246. Stan dijk van Wijhe wit j 40
247. David Fidder Albergen wit j 125
248. Finn Gerfen Oldenzaal geel j 165
249. Lucas Goldsworthy Geesteren wit j 40
250. Thomas Goselink IISPA wit j 135
251. Kasper Grootenhuis Tubbergen wit j 40
252. Tijn Haarhuis Bornerbroek geel j 80
253. Douwe Heerink Oldenzaal wit j 40
254. Indy Hesselink Ootmarsum geel m 125
255. Sven Hilgerink Oldenzaal wit j 140
256. Bram Hoekstra Wijhe geel j 215
257. Jelte Jansen Albergen geel j 235
258. Diana Jurrien Schelfhorst wit m 150
259. Roelof Klooster IISPA geel j 40
260. rob kooiker Oldenzaal geel j 80
261. Michiel Kostelijk Wierden geel j 40
262. Luit Kroeze Aalderinkshoek oranje j 500
263. Remco Liemburg IISPA wit j 120
264. Luca Loozekoot Ootmarsum wit j 85
265. Bent Lucas Tubbergen oranje j 540
266. Bas Luttikhuis Oldenzaal geel j 90
267. Jens Mulder Aalderinkshoek geel j 130
268. Cas Olde daalhuis Oldenzaal wit j 40
269. Guus Oude Hengel Tubbergen wit j 80
270. Jesse Overmars Geesteren wit j 120
271. Jochem Pigge Bornerbroek wit j 80
272. Robin Pigge Bornerbroek geel j 85
273. Sidney Punt Oldenzaal wit j 40
274. Jade Roelofs Aalderinkshoek wit m 40
275. Guus Schabbink Bornerbroek geel j 40
276. Anne Schopman Oldenzaal geel m 420
277. ruben seiger Oldenzaal oranje j 85
278. Thijs Slettenhaar Oldenzaal geel j 40
279. Ruben Stegeman Schelfhorst geel j 170
280. Sem ten Winkel Tubbergen wit j 40
281. Thomas van Beek Markelo geel j 100
282. Jayson Van de maat Bornerbroek wit j 80
283. Ayla van den Beld Wijhe oranje m 370
284. Onno van Greuningen Oldenzaal geel j 40
285. Zen Veelers Ootmarsum geel j 40
286. Pien Vreriks Losser wit m 85
287. amber welberg Ootmarsum wit m 40
288. Bjorn Zandbergen Vroomshoop wit j 350
289. Robert Adam Lingen oranje j 0
290. Bram Alfrink Wijhe geel j 0
291. Vigo Berenschot Wijhe wit j 0
292. Marco Borggreve Wijhe groen j 0
293. Marleen Borggreve Wijhe geel m 215
294. Lars Bremmer Wierden geel j 205
295. Mees Brinks Rijssen geel j 0
296. Lukas Corbee Wijhe wit j 0
297. Senna de Hollander Tubbergen oranje j 450
298. Siemen de Jong Wijhe wit j 0
299. Thijmen Donker Tubbergen wit j 0
300. kealyn dul Wijhe geel m 60
301. Malte Dust Lingen geel j 180
302. Lizzy even Schelfhorst wit m 0
303. Brent Fransen Wijhe geel j 315
304. Tijn Fransen Wijhe oranje j 400
305. alena gök Schelfhorst geel m 45
306. Mandy Hageman Wijhe geel m 0
307. Nick Hageman Wijhe geel j 45
308. Moritz Harms Lingen geel j 0
309. Nila Hilberink Wierden wit m 0
310. Sven Hobbelink Losser geel j 440
311. Ramona Hoekerswever Vroomshoop geel m 480
312. Jarno Huiskamp Wijhe geel j 0
313. Mees Huiskes Oldenzaal geel j 135
314. Gloria Jurrien Schelfhorst wit m 170
315. Ties Kuipers Geesteren wit j 180
316. Nick Kwekkeboom Losser wit j 0
317. Anne Mo Tubbergen oranje m 0
318. Jesse Mok IISPA wit j 55
319. Meghan Mok IISPA wit m 60
320. Thomas Nauta Wijhe geel j 0
321. NIEK NIENHUIS Wijhe wit j 0
322. Pyke Nijhof Wijhe wit j 0
323. Twan Nijmeijer Oldenzaal geel j 55
324. Thijmen Papen IISPA geel j 210
325. Lars Riesewijk Losser wit j 0
326. Luuk Schepers Vroomshoop wit j 0
327. Revi Schuiling Wijhe groen j 580
328. Tim Slot Bornerbroek wit j 0
329. Valentijn Smit Schelfhorst geel j 0
330. Joey ten Hake Wijhe geel j 0
331. Samuel van Dorsten Wijhe wit j 0
332. Daniël van Meel Wijhe geel j 165
333. sidney van neerijnen Losser wit j 100
334. Norah Louissa Westerbrink Aalderinkshoek wit m 0
335. Brechtje Boessenkool Geesteren geel m
336. Stan Damhuis Ootmarsum wit j
337. Amelie den Ottolander Tubbergen wit m
338. Jasper Harbers Rijssen wit j
339. Philip Honkoop Rijssen geel j
340. Emma Klein Bruinink Bornerbroek wit m
341. Bram Kleinherenbrink Wijhe wit j
342. Morris koorn Bornerbroek wit j
343. Heidi Kreijkes Rijssen wit m
344. Jan Kreijkes Rijssen geel j
345. Thomas Kreijkes Rijssen geel j
346. Shaquel Letsoin Rijssen wit m
347. Daan Meulenkamp Schelfhorst wit j
348. lisanne nienhuis Wijhe wit m
349. Vince Nijlant Losser groen j
350. Morrison Regeling Losser wit j
351. Daan Rietmeijer Geesteren wit j
352. Mart Rohaan Rijssen geel j
353. remco tepper Vroomshoop oranje j
354. Jurre van der Heide Losser wit j
355. Gido Van der Klamp Bornerbroek wit j
356. Kick Van der Peet Ootmarsum wit j
357. Bram van der Pol Wijhe groen j
358. Noah Van Dijk Aalderinkshoek wit j
359. Niels van Doorn Vroomshoop wit j
360. Tijmen van Kogelenberg Losser wit j
361. Emile van Mierlo IISPA wit j
362. Stijn Verbeek IISPA geel j
363. Twan Wahle Wijhe wit j
364. Mees Wigger Tubbergen wit j
365. Zed Willcox Losser oranje j