Puntenstand

Hieronder vind u de huidige puntenstand van de competitie. Klik op een kop om te sorteren.

# Naam Trainingsplaats Kleur band Geslacht Punten
1. Mark Ankone Oldenzaal oranje j 60
2. Beau Broenink Tubbergen geel j 60
3. Thomas Bruinink Losser groen j 60
4. Sylke Bruns Ootmarsum geel m 110
5. Mustafa popal Faqiri Aalderinkshoek groen j 295
6. Tayler Fischer Lingen geel j 270
7. Mick Geerdink Albergen groen j 400
8. Eva Hangyi Lingen oranje m 285
9. Tamas Hangyi Lingen geel j 295
10. Esmée Jochem Losser blauw m 355
11. Leon Karle Lingen geel j 345
12. Thymo Kuilder Vroomshoop geel j 165
13. Jayden Kuipers Wijhe geel j 335
14. steven kuipers Oldenzaal groen j 60
15. rens loohuis Oldenzaal geel j 215
16. Luuk Mannebeek Losser oranje j 240
17. Kalle Marsman Aalderinkshoek oranje j 805
18. Meghan Mok IISPA wit m 120
19. Luca Niemeyer Schelfhorst geel j 725
20. Siem Notkamp Losser wit j 160
21. Jurian Oude Hengel Tubbergen wit j 295
22. Yaro Ponstein Vroomshoop geel j 60
23. Marvin Poppe Lingen geel j 235
24. Job Riesewijk Losser geel j 530
25. Tigo Rink Vroomshoop oranje j 270
26. Milan Sanders Ootmarsum oranje j 750
27. sanne schopman Oldenzaal wit m 60
28. Teus Schrijver Geesteren wit j 60
29. Revi Schuiling Wijhe groen j 640
30. Jurre Sein Ootmarsum oranje j 325
31. Abony Sittrop Aalderinkshoek geel m 305
32. tara smit IISPA wit m 195
33. Levi Teesink Oldenzaal oranje j 340
34. Sem Ter bekke Losser geel j 225
35. Angelo Ter Haar Rijssen geel j 115
36. Milan van Driel Losser oranje j 60
37. Maylin Van Engelen Talen Vroomshoop wit m 795
38. Jesper van Meel Wijhe geel j 270
39. Mika Velt Losser geel j 330
40. Seth Visscher Aalderinkshoek oranje j 450
41. Corné Voortman Rijssen geel j 110
42. Hizkia Vreugdenhil Schelfhorst oranje j 775
43. Tiem Vrijkorte Losser wit j 120
44. Tim Wegdam Oldenzaal geel j 60
45. Julien Wenzlow Lingen wit j 150
46. Hanna Wessels Wierden geel m 60
47. Stijn Wolbert Tubbergen oranje j 115
48. Yanick Zalm Almelo geel j 335
49. Milan Aalderink Schelfhorst wit j 385
50. Daan Baars Ootmarsum geel j 420
51. Vigo Berenschot Wijhe wit j 55
52. Jens Boerrigter Geesteren geel j 505
53. Marco Borggreve Wijhe groen j 55
54. tim brederode Vroomshoop oranje j 55
55. Lars Bremmer Wierden geel j 260
56. Jasper Brons Ootmarsum geel j 275
57. Lars Brummelhuis Schelfhorst geel j 515
58. Semih Can Almelo wit j 55
59. Ramon Dijkstra Geesteren oranje j 585
60. Mick Driezen Losser geel j 480
61. Thierry Drommel Schelfhorst oranje j 285
62. Rick Eertman Ootmarsum oranje j 225
63. silas feenstra Rijssen blauw j 1400
64. Nils Huisman Losser geel j 565
65. Owen Huurman Losser wit j 55
66. dani jansen Bornerbroek oranje j 290
67. Junne Kleijssen Aalderinkshoek wit j 155
68. Fabian Klooster IISPA geel j 55
69. quin koebrugge Rijssen groen j 1275
70. Liv Kogelman IISPA geel m 245
71. Malissa Kortenaar Vroomshoop oranje m 355
72. Tiemen Kroeske Losser geel j 55
73. Dleh Kuipers Oldenzaal wit m 100
74. Douwe Lesscher Tubbergen oranje j 1005
75. Junxi Lin Vroomshoop geel j 55
76. Stijn Lucas Tubbergen wit j 55
77. Rens Luijerink Losser geel j 445
78. Mats Marsman Aalderinkshoek geel j 655
79. Jesse Mok IISPA wit j 110
80. Chloë Monninkhof Oldenzaal wit m 55
81. Thorben Mutter Schelfhorst oranje j 660
82. Joel Oldersma Schelfhorst geel j 55
83. Jens Plas Ootmarsum geel j 235
84. Daan Prins Rijssen oranje j 55
85. Bennet Rickhoff Oldenzaal geel j 145
86. Sabine Runhart Aalderinkshoek oranje m 660
87. Mika Sanders Geesteren oranje j 110
88. Floris Schabbink Bornerbroek geel j 55
89. Tom Scheffer Losser groen j 305
90. Simon Schleicher Lingen oranje j 115
91. Lars Schollink Schelfhorst wit j 55
92. Niek Scholten Schelfhorst groen j 835
93. Joey ten Hake Wijhe geel j 55
94. thijmen tijink Rijssen wit j 225
95. Finn Timmers Losser geel j 470
96. Dylan Toenink Aalderinkshoek wit j 110
97. Sophie van Beek Markelo wit m 55
98. Krijn van Dijk Losser groen j 335
99. Anouk van Duiven IISPA geel m 245
100. Niek Van oenen Vroomshoop geel j 55
101. Sophie van Oeveren IISPA geel m 155
102. Maaike van Schaik Oldenzaal wit m 55
103. Isolde van Stegeren Tubbergen geel m 55
104. Marieke Van Zanten Wijhe geel m 55
105. Marc Veenhof Vroomshoop blauw j 55
106. Max Wegdam Oldenzaal geel j 340
107. Abel Wessels Wierden wit j 55
108. Stef Wijnstra Albergen oranje j 390
109. Geert Zomer Wijhe wit j 225
110. Thomas Bel Wierden wit j 50
111. Benthe Bemer Rijssen geel m 335
112. Sirawit Bijwaard Ootmarsum geel j 50
113. Wouter Blom Ootmarsum oranje j 170
114. Froukje Boessenkool Tubbergen geel m 50
115. iris bolhuis Almelo wit m 50
116. Morris Bollen Schelfhorst wit j 325
117. Luck Boom Schelfhorst wit j 135
118. Marleen Borggreve Wijhe geel m 265
119. STIJN BROENINK Geesteren geel j 465
120. Manon Brouwer Oldenzaal oranje m 255
121. Bastiaan de Boer Aalderinkshoek geel j 110
122. Rowen de Leeuw Schelfhorst geel j 625
123. Thomas de Leeuw Schelfhorst oranje j 640
124. Quinten de Vries Tubbergen wit j 195
125. Isa den Ottolander Tubbergen geel m 105
126. Brent Fransen Wijhe geel j 365
127. Koen Geurts Wijhe geel j 105
128. Dean Groothedde Almelo wit j 200
129. Thijn Groothuis Ootmarsum geel j 240
130. Mandy Hageman Wijhe geel m 50
131. Nick Hageman Wijhe geel j 95
132. Siem Harbers Aalderinkshoek oranje j 860
133. Hidde heerink Ootmarsum wit j 90
134. Marijn Heerink Ootmarsum groen j 660
135. Bram Hesselink Oldenzaal oranje j 50
136. Christa Heuvelman Rijssen oranje m 615
137. Reinier Heuvelman Rijssen groen j 620
138. Ian Hilberink Wierden oranje j 575
139. Buck Hoekstra Wijhe wit j 225
140. Senn Hofstede Wijhe wit j 350
141. Finn Huiskes Oldenzaal wit j 215
142. Wes Kerkhof Jonkman Ootmarsum oranje j 265
143. Dennis Kleinpeter Vroomshoop geel j 215
144. Ruben Kostelijk Wierden oranje j 460
145. Bram Kuilder Schelfhorst geel j 585
146. Tim Lamberts Schelfhorst wit j 285
147. Twan Lentelink Ootmarsum wit j 50
148. Lorenzo Leuvenink Vroomshoop oranje j 175
149. Norah Marsh Wijhe wit m 50
150. Colin Monninkhof Oldenzaal wit j 50
151. Liam Mulder Losser wit j 110
152. Mischa Munsterman Losser wit j 175
153. daniel nauta Wijhe geel j 50
154. Lauren Nijkrake IISPA geel m 50
155. Nick Nijmeijer Oldenzaal geel j 100
156. Sietse Oud Ootmarsum groen j 490
157. Casper Papen IISPA oranje j 530
158. Thijmen Papen IISPA geel j 260
159. Yara Papen IISPA oranje m 460
160. Milan Poelarends Vroomshoop wit j 100
161. Ties Prins Oldenzaal wit j 50
162. Guus Reinders Geesteren groen j 550
163. Jesse Rietmeijer Geesteren wit j 50
164. Douwe Rillmann Vroomshoop oranje j 215
165. stefano runhart Bornerbroek oranje j 170
166. Bjorn Scholten Oldenzaal geel j 310
167. Kevin Scholten Harbrinkhoek groen j 960
168. Jelte Schulten Losser wit j 140
169. Joost Spijker Aalderinkshoek oranje j 765
170. Tess Starink Aalderinkshoek wit m 235
171. Jesse Ter bekke Losser groen j 170
172. Steyn ter Stege Wierden wit j 50
173. Yvar Teunis Wierden wit j 270
174. teun toenink Ootmarsum wit j 50
175. Jurre v.d Bles Oldenzaal wit j 50
176. Jayla Van Engelen Talen Vroomshoop wit m 365
177. Pascal van Hoorn Albergen wit j 50
178. pim van kuik Oldenzaal oranje j 50
179. sidney van neerijnen Losser wit j 150
180. Job van Sloten Schelfhorst oranje j 145
181. Kalle Versteeg Bornerbroek wit j 50
182. Seda Westerhof Schelfhorst wit j 50
183. Hugo Wolbers Ootmarsum geel j 265
184. Glenn Wolters Oldenzaal oranje j 340
185. Lars Arp Schelfhorst wit j 225
186. Bram Aufderhaar Vroomshoop wit j 100
187. Iris Bekhuis Geesteren geel m 425
188. Finley Blaaupot Schelfhorst wit j 140
189. Lieuwe Blaauwgeers Oldenzaal wit j 45
190. Julian Boomkamp Markelo wit j 150
191. Pien Bruns Ootmarsum geel m 130
192. Lukas Corbee Wijhe wit j 45
193. Kyra Damhuis Ootmarsum wit m 235
194. Annemijn de Haan Wijhe oranje m 400
195. Siemen de Jong Wijhe wit j 45
196. Pepijn de Roo Aalderinkshoek geel j 215
197. Julia den Ottolander Tubbergen wit m 85
198. Nick dijk van Wijhe wit j 45
199. kealyn dul Wijhe geel m 105
200. Luuk Eertman Ootmarsum oranje j 45
201. Cas Eppinga Tubbergen geel j 45
202. Levi Feng Aalderinkshoek wit j 45
203. Jarno Fokker Rijssen oranje j 45
204. Danique Haarhuis Schelfhorst geel m 100
205. Jochem Hippert Tubbergen geel j 300
206. Tess Jansen Wijhe wit m 85
207. Roy Jurjens Vroomshoop wit j 250
208. Mathieu Kamermans Vroomshoop wit j 45
209. Cas Kaptein Ootmarsum oranje j 145
210. Dorien Kuilder Schelfhorst geel m 660
211. Guus Kuiphuis Geesteren geel j 45
212. Jorinde Kuiterman Vroomshoop wit m 45
213. Thomas Lammertink Wijhe oranje j 270
214. Wout Loman Bornerbroek wit j 45
215. Timo Mulder Aalderinkshoek oranje j 850
216. Brinn Mutter Schelfhorst geel m 400
217. NIEK NIENHUIS Wijhe wit j 45
218. Pyke Nijhof Wijhe wit j 45
219. Twan Nijmeijer Oldenzaal geel j 100
220. Jasmijn Papen IISPA geel m 530
221. Evi Poorthuis Oldenzaal wit m 45
222. damon rauhe Oldenzaal geel j 125
223. Marnix Rietman Ootmarsum oranje j 430
224. Laurie Sanders Ootmarsum wit m 225
225. storm schasfoort Wierden wit j 90
226. Rachov Schothuis Wijhe geel j 45
227. Tom Slots Aalderinkshoek groen j 645
228. Juulz Smit Oldenzaal wit m 45
229. Gerben Snippers Losser wit j 130
230. Lynn Starink Aalderinkshoek geel m 345
231. Lucca Stroot Albergen geel j 95
232. Mariël Ter Harmsel Vroomshoop oranje m 100
233. Tom Timmer Vroomshoop wit j 45
234. Sven van den Noort Wierden wit j 45
235. Jesse Van der Veen Schelfhorst wit j 45
236. Samuel van Dorsten Wijhe wit j 45
237. Boet Van Etten Harbrinkhoek geel j 180
238. Sifra Van Leeuwen Geesteren groen m 600
239. Daniël van Meel Wijhe geel j 210
240. Tim van Os Geesteren geel j 45
241. Leroy van Tent Wijhe geel j 235
242. Nan Veelers Ootmarsum geel m 45
243. Timar Veenhuis Ootmarsum oranje j 520
244. Jasper Velde, van der Vroomshoop groen j 700
245. Tom Velthuis Ootmarsum geel j 330
246. Naut Verbeek Oldenzaal wit j 45
247. Jort Westerik Oldenzaal geel j 90
248. Maxime Zomer IISPA geel m 215
249. Ruben Aaltink Vroomshoop wit j 40
250. Mert Can Abay Aalderinkshoek geel j 135
251. Jasper Arp Schelfhorst wit j 210
252. stan bodde Ootmarsum oranje j 40
253. Guus Borgerink Tubbergen wit j 40
254. Julian Bouwhuis Vroomshoop geel j 120
255. Kay Bouwhuis Vroomshoop wit j 120
256. Julian Brattinga Aalderinkshoek wit j 40
257. britt broenink Geesteren groen m 40
258. Pim de Haan Wijhe geel j 80
259. Luc Dierink Almelo geel j 475
260. Stan dijk van Wijhe wit j 40
261. David Fidder Albergen wit j 125
262. Finn Gerfen Oldenzaal geel j 165
263. Lucas Goldsworthy Geesteren wit j 40
264. Thomas Goselink IISPA wit j 135
265. Kasper Grootenhuis Tubbergen wit j 40
266. Tijn Haarhuis Bornerbroek geel j 80
267. Douwe Heerink Oldenzaal wit j 40
268. Indy Hesselink Ootmarsum geel m 125
269. Sven Hilgerink Oldenzaal wit j 140
270. Bram Hoekstra Wijhe geel j 260
271. Jarno Huiskamp Wijhe geel j 40
272. Jelte Jansen Albergen geel j 235
273. Diana Jurrien Schelfhorst wit m 150
274. Roelof Klooster IISPA geel j 40
275. rob kooiker Oldenzaal geel j 80
276. Michiel Kostelijk Wierden geel j 40
277. Luit Kroeze Aalderinkshoek oranje j 500
278. Remco Liemburg IISPA wit j 120
279. Luca Loozekoot Ootmarsum wit j 85
280. Bent Lucas Tubbergen oranje j 540
281. Bas Luttikhuis Oldenzaal geel j 90
282. Jens Mulder Aalderinkshoek geel j 130
283. Cas Olde daalhuis Oldenzaal wit j 40
284. Guus Oude Hengel Tubbergen wit j 80
285. Jesse Overmars Geesteren wit j 120
286. Jochem Pigge Bornerbroek wit j 80
287. Robin Pigge Bornerbroek geel j 85
288. Sidney Punt Oldenzaal wit j 40
289. Jade Roelofs Aalderinkshoek wit m 40
290. Guus Schabbink Bornerbroek geel j 40
291. Anne Schopman Oldenzaal geel m 420
292. ruben seiger Oldenzaal oranje j 85
293. Thijs Slettenhaar Oldenzaal geel j 40
294. Ruben Stegeman Schelfhorst geel j 170
295. Sem ten Winkel Tubbergen wit j 40
296. Thomas van Beek Markelo geel j 100
297. Jayson Van de maat Bornerbroek wit j 80
298. Ayla van den Beld Wijhe oranje m 370
299. Onno van Greuningen Oldenzaal geel j 40
300. Zen Veelers Ootmarsum geel j 40
301. Pien Vreriks Losser wit m 85
302. amber welberg Ootmarsum wit m 40
303. Bjorn Zandbergen Vroomshoop wit j 350
304. Robert Adam Lingen oranje j 0
305. Bram Alfrink Wijhe geel j 0
306. Aran Amsing IISPA wit j 0
307. Nigel Ankone Oldenzaal geel j 0
308. Mees Brinks Rijssen geel j 0
309. Noud Broenink Tubbergen wit j 0
310. Milan Brunnenkreef Rijssen geel j 0
311. Wesley Brunnenkreef Rijssen oranje j 0
312. Senna de Hollander Tubbergen oranje j 450
313. Thijmen Donker Tubbergen wit j 0
314. Malte Dust Lingen geel j 180
315. Lizzy even Schelfhorst wit m 0
316. Max Faasen Losser geel j 380
317. Tijn Fransen Wijhe oranje j 460
318. alena gök Schelfhorst geel m 45
319. Moritz Harms Lingen geel j 0
320. Nila Hilberink Wierden wit m 0
321. Sven Hobbelink Losser geel j 440
322. Ramona Hoekerswever Vroomshoop geel m 480
323. Mees Huiskes Oldenzaal geel j 180
324. Gloria Jurrien Schelfhorst wit m 170
325. Guus Koelen Bornerbroek wit j 165
326. Ties Kuipers Geesteren wit j 180
327. Nick Kwekkeboom Losser wit j 0
328. Anne Mo Tubbergen oranje m 0
329. Thomas Nauta Wijhe geel j 0
330. Lars Riesewijk Losser wit j 0
331. Luuk Schepers Vroomshoop wit j 0
332. Tim Slot Bornerbroek wit j 0
333. Valentijn Smit Schelfhorst geel j 0
334. Kay Speerstra Losser wit j 55
335. Job Westen Bornerbroek geel j 0
336. Norah Louissa Westerbrink Aalderinkshoek wit m 0
337. Brechtje Boessenkool Geesteren geel m
338. Stan Damhuis Ootmarsum wit j
339. Amelie den Ottolander Tubbergen wit m
340. Jasper Harbers Rijssen wit j
341. Ben Hondebrink Schelfhorst geel j
342. Philip Honkoop Rijssen geel j
343. Emma Klein Bruinink Bornerbroek wit m
344. Morris koorn Bornerbroek wit j
345. Heidi Kreijkes Rijssen wit m
346. Jan Kreijkes Rijssen geel j
347. Thomas Kreijkes Rijssen geel j
348. Thymo Kuilder Vroomshoop groen j
349. Shaquel Letsoin Rijssen wit m
350. Daan Meulenkamp Schelfhorst wit j
351. lisanne nienhuis Wijhe wit m
352. Vince Nijlant Losser groen j
353. Morrison Regeling Losser wit j
354. Daan Rietmeijer Geesteren wit j
355. Mart Rohaan Rijssen geel j
356. Ruben Slaat Schelfhorst wit j
357. remco tepper Vroomshoop oranje j
358. Jurre van der Heide Losser wit j
359. Gido Van der Klamp Bornerbroek wit j
360. Kick Van der Peet Ootmarsum wit j
361. Bram van der Pol Wijhe groen j
362. Noah Van Dijk Aalderinkshoek wit j
363. Niels van Doorn Vroomshoop wit j
364. Tijmen van Kogelenberg Losser wit j
365. Emile van Mierlo IISPA wit j
366. Stijn Verbeek IISPA geel j
367. Twan Wahle Wijhe wit j
368. Boet Westen Bornerbroek wit j
369. Mees Wigger Tubbergen wit j
370. Zed Willcox Losser oranje j
371. Joep Zanderink Geesteren wit j