2e Ronde JC van het Oosten

14-10-2023

sporthal "de Semipermanente hal" Schout Doddestraat 11, 7671 GT Vriezenveen.

Huidig ingeschreven deelnemers

# Naam Kleur band Punten
1. Kees Breukers geel 55
2. Emir Kaya groen 55
3. Hamzah Yusuf Dahlan wit 60
4. Tijn Postma wit 60
5. Tess Pijffers oranje 50
6. Sev Protzman wit 50
7. Gijs Grunder wit 55
8. Lars Heitkamp oranje 55
9. Bart van de Grootevheen groen 40
10. Siem Boswerger oranje 0
11. Jacques Maassen van den brink oranje 40
12. wietze Stegeman groen 40
13. Emily Schuurhuis geel 50
14. Ivan Krukkert oranje 60
15. Roy Colombari geel 45
16. Teun Wagteveld wit 50
17. Willem Wagteveld geel 50
18. Rick de Boer oranje 45
19. Kristiano ten Brinke oranje 50
20. Mikay ten Brinke geel 55
21. Rowyn Van os groen 45
22. Jens Tibben wit 40
23. Sil Marsman bruin 55
24. Stan Klein Woolthuis oranje 50
25. Fedde Tibben oranje 50
26. Fay Bossewinkel oranje 55
27. Jens Bossewinkel geel 60
28. Mick Nieuwenhuijse geel 60
29. Tess Klein Woolthuis wit 45
30. Steffie Franke geel 60
31. Julian Kling wit 55
32. Daan Jager groen 55
33. Torre Olthoff wit 50
34. Hidde de Vries wit 40
35. Nila Hilberink oranje 45
36. Levi van Doorn groen 55
37. Pim Tibben geel 50
38. Leo Schipper geel 50
39. Jasper Feijer geel 50
40. Guus Vloedbeld geel 40
41. Mart Ligtenberg oranje 60
42. Jort Jonker groen 60
43. Huub De Haan geel 60
44. Sten Huisken wit 40
45. Iwan Dekker geel 45
46. bram van der Sligte wit 40
47. Wout Marsman oranje 60
48. Noah Van den Ende wit 50
49. Thijs Horstman wit 45
50. Robert Horstman wit 60
51. Bart-Jan Blankevoort wit 50
52. Roan Vogelaar oranje 60
53. Thije Ubels wit 45
54. Hidde Marsman geel 55
55. Femme Marsman geel 40
56. Bas Pigge oranje 45
57. Timo Blokhuis groen 50
58. Lars Slag wit 60
59. Bram Beltman wit 45
60. Manuel Heuker geel 55
61. Fynn Huizink geel 50
62. Lev Bijsterbosch wit 45
63. Julian Morsink geel 50
64. Noor van der Vorm wit 45
65. Fynn Peeters wit 45
66. Vigo van de Vlekkert oranje 50
67. Gijs Starink groen 60
68. Cas Starink geel 55
69. Ruben Wigger wit 50
70. Miljo Abendroth wit 50
71. Max Kemna wit 55
72. Dean Roelofsen oranje 40
73. Francesco Masiello geel 50
74. Bruno Masiello oranje 45
75. Filo Faulhaber wit 45
76. Stijn Lucas geel 60
77. Bodi Franke geel 40