6e Ronde JC van het Oosten

02-03-2024

De 6e ronde vindt plaats in de dojo van Judo Losser:
Open Clubhuis van MAN
Nilantspad 3
7581 BA Losser
Let op de wedstrijden beginnen om 10.00 uur! Weging krijgt iedereen een week van te voren te horen.

Huidig ingeschreven deelnemers

# Naam Kleur band Punten
1. Hamzah Yusuf Dahlan wit 0
2. Tijn Postma wit 0
3. Gijs Grunder wit 0
4. Lars Heitkamp oranje 0
5. Ruud Kuipers oranje 0
6. Siem Boswerger oranje 0
7. Jacques Maassen van den brink oranje 0
8. wietze Stegeman groen 0
9. Teun Wagteveld wit 0
10. Willem Wagteveld geel 0
11. Kristiano ten Brinke oranje 0
12. Mikay ten Brinke geel 0
13. Emir Kaya groen 0
14. Jens Tibben wit 0
15. Fedde Tibben oranje 0
16. Jens Bossewinkel geel 0
17. Mick Nieuwenhuijse geel 0
18. Julian Kling wit 0
19. Bart-Jan Blankevoort wit 0
20. Wout Marsman oranje 0
21. Hidde Marsman geel 0
22. Femme Marsman geel 0
23. Lev Bijsterbosch wit 0
24. Rick de Boer oranje 0
25. Stan Klein Woolthuis oranje 0
26. Tess Klein Woolthuis wit 0
27. Asli Yilmaz geel 0
28. Charlotte Yska oranje 0
29. Duncan van Coesant oranje 0
30. Jurre Hudepohl oranje 0
31. Hidde Hudepohl geel 0
32. Bart van de Grootevheen groen 0
33. Steffie Franke geel 0
34. Lilly Stegehuis wit 0
35. Lennox Hijkoop wit 0
36. Fynn Peeters wit 0
37. Sven Kamp geel 0
38. Bodi Franke geel 0
39. Xavi van Gessel wit 0
40. Roy Colombari geel 0
41. Lynn Van asveldt groen 0
42. Max Kemna wit 0
43. Filo Faulhaber wit 0
44. Giel Westerink groen 0
45. Boris Noorlandt wit 0
46. Ruben Eshuis geel 0
47. Joris Heerding wit 0
48. Huub De Haan geel 0
49. Dean Roelofsen oranje 0
50. Hidde de Vries wit 0
51. Guus Tjoonk geel 0
52. Ruben Harbers oranje 0
53. Torre Olthoff wit 0
54. Cas Steffens wit 0
55. Sten Huisken wit 0
56. Renze Hoogland wit 0
57. Cas Wapperom wit 0
58. Kees Breukers geel 0
59. Nila Hilberink oranje 0
60. Lex Temmink wit 0
61. Dave Boonstra wit 0
62. Nora Vogelaar oranje 0
63. Jort Franke oranje 0
64. Ties Franke geel 0
65. Lars Slag wit 0
66. Anne Noor van Beurden oranje 0
67. Sam Veld wit 0
68. Stijn Lucas geel 0
69. Brandon De groot geel 0
70. Levi Van harte wit 0
71. Uziel Janusch wit 0
72. Quinten Struis geel 0
73. Levi van Doorn groen 0
74. Aiden Plowright wit 0
75. Raphael Uittenbogerd wit 0
76. Mik Schasfoort wit 0
77. Thije Ubels wit 0
78. Joël Slagman wit 0
79. Myra de Kok wit 0
80. Jacob Haitjema geel 0
81. Rowyn Van os groen 0
82. Manuel Heuker geel 0
83. Beer Schasfoort wit 0
84. Quinn Knispel wit 0
85. Daan De nooijer oranje 0
86. Andrej Havenga wit 0
87. Yuli van der Graaf geel 0
88. Julian Morsink geel 0
89. Elif Yilmaz groen 0
90. Timothy Tip geel 0