3e ronde JC van het Oosten

10-12-2022

De derde ronde vindt plaats bij Judoschool Haagsma in Hengelo, Woolderesweg 130 (Sporthal Twickel).
Aanvang 11.00 uur

Huidig ingeschreven deelnemers

# Naam Kleur band Punten
1. Levy van Duyn geel 0
2. Michael Abramyan oranje 0
3. Matthias Altena geel 0
4. Lenn Arendsen wit 0
5. Sam Arendsen geel 0
6. Lisa Assink groen 0
7. Thijn Batterink geel 0
8. Liv Bhaggoe geel 0
9. Charlise Boek groen 0
10. Thijn Bons wit 0
11. Fay Bossewinkel wit 0
12. Luuk Bremmer wit 0
13. Kees Breukers wit 0
14. Fabian Bruggink oranje 0
15. Aafje Chen wit 0
16. Glenn Chen geel 0
17. Hamzah Yusuf Dahlan wit 0
18. Rick de Boer geel 0
19. Jasper Feijer geel 0
20. Bodi Franke wit 0
21. Jort Franke geel 0
22. Brent Fransen blauw 0
23. Jort Grob geel 0
24. Mart Grob wit 0
25. Gijs Grunder wit 0
26. Emma Haase oranje 0
27. Ruben Harbers geel 0
28. Roan Harmsen geel 0
29. Andrej Havenga wit 0
30. Lorenzo Hazekamp wit 0
31. Lars Heitkamp geel 0
32. Manuel Heuker geel 0
33. Thijn Hietbrink oranje 0
34. Revi Hilbers-Völker wit 0
35. Thomas Hoktkamp groen 0
36. Robert Horstman wit 0
37. Jurre Hudepohl geel 0
38. Sten Huisken wit 0
39. Fynn Huizink wit 0
40. Tess Jansen groen 0
41. Fabian Jassies geel 0
42. Merijn Kappert wit 0
43. Emir Kaya geel 0
44. Stef Kikkert wit 0
45. Sofie Klein Nijenhuis wit 0
46. Ivan Krukkert geel 0
47. Jacques Maassen van den brink geel 0
48. Femme Marsman wit 0
49. Hidde Marsman wit 0
50. Wout Marsman geel 0
51. Julian Morsink wit 0
52. Thomas Nijmeijer oranje 0
53. Torre Olthoff wit 0
54. Jurre Ooink op den Dijk wit 0
55. Fayenne Pegge geel 0
56. Tess Pijffers geel 0
57. Jens Plas oranje 0
58. Yannick Polanco Hernandez oranje 0
59. Tijn Postma wit 0
60. Bram Prins geel 0
61. Joost Prins wit 0
62. Sev Protzman wit 0
63. Luuk Roelofs oranje 0
64. Pim Scherphof geel 0
65. Leo Schipper wit 0
66. Loes Schopman geel 0
67. Max Snijders wit 0
68. Merle Spijker oranje 0
69. Twan Spijker oranje 0
70. Gijs Starink geel 0
71. wietze Stegeman geel 0
72. Tess Tasma geel 0
73. Kristiano ten Brinke geel 0
74. Seth ter Brake geel 0
75. Fedde Tibben geel 0
76. Pim Tibben wit 0
77. Lynn Van asveldt oranje 0
78. Anne Noor van Beurden wit 0
79. Duncan van Coesant geel 0
80. Sven Van Dam oranje 0
81. Bart van de Grootevheen oranje 0
82. Levi van Doorn oranje 0
83. Noud van Opstal groen 0
84. Tess van Opstal oranje 0
85. Coen Veneman oranje 0
86. Guus Vloedbeld wit 0
87. Bram Vloon wit 0
88. Cas Voerman geel 0
89. Roan Vogelaar geel 0
90. Willem Wagteveld wit 0
91. Emma Walkot geel 0
92. Liene Walkot geel 0
93. Cas Wapperom wit 0
94. Isa Wassink wit 0
95. Tijn Weisscher wit 0
96. Giel Westerink geel 0
97. Tamara Wobben blauw 0
98. Asli Yilmaz wit 0
99. Elif Yilmaz geel 0
100. Charlotte Yska geel 0
101. Tygo Yska groen 0
102. Steijn Zomer geel 0
103. Stijn Zwaneveld wit 0