4e ronde JC van het Oosten

14-01-2023

De vierde ronde vindt plaats in Oldenzaal. Dojo Hantei, Molenstraat 41, 7573 BK Oldenzaal.

Huidig ingeschreven deelnemers

# Naam Kleur band Punten
1. Duncan van Coesant oranje 45
2. Tijn Weisscher geel 60
3. Emir Kaya groen 50
4. Fynn Huizink geel 55
5. Cas Voerman geel 50
6. Elif Yilmaz groen 45
7. Asli Yilmaz geel 45
8. Fedde Tibben oranje 50
9. Jacques Maassen van den brink oranje 50
10. Fay Bossewinkel oranje 60
11. Liv Bossewinkel wit 55
12. Jens Bossewinkel geel 60
13. Mia Hassink wit 45
14. Thijn Batterink oranje 55
15. Hamzah Yusuf Dahlan wit 55
16. Roan Vogelaar oranje 60
17. Sven Van Dam groen 55
18. Liene Walkot geel 60
19. Emma Walkot oranje 60
20. Fabian Bruggink groen 50
21. Revi Hilbers-Völker wit 60
22. Steijn Zomer geel 40
23. wietze Stegeman groen 45
24. Leo Schipper geel 45
25. Bram Broekhuis geel 55
26. Kristiano ten Brinke oranje 60
27. Suus Hondebrink geel 55
28. Wout Marsman oranje 60
29. Lars Heitkamp oranje 50
30. Lynn Van asveldt groen 45
31. Pim Tibben geel 55
32. Roan Harmsen geel 50
33. Bart van de Grootevheen groen 40
34. Cas Wapperom wit 55
35. Tijn Postma wit 45
36. Lonne Haarman geel 50
37. Daan Haarman geel 60
38. Charlotte Yska oranje 55
39. Giel Westerink groen 60
40. Yannick Polanco Hernandez groen 55
41. Ivan Krukkert oranje 45
42. Jasper Feijer oranje 60
43. Hidde Marsman geel 45
44. Femme Marsman geel 60
45. Sofie Klein Nijenhuis wit 50
46. Willem Wagteveld geel 50
47. Thijn Bons wit 40
48. Guus Vloedbeld geel 50
49. Noah Opitz wit 40
50. Thomas Holtkamp blauw 60
51. Tess Tasma oranje 45
52. Ruben Harbers oranje 45
53. Jurre Hudepohl oranje 60
54. Nila Hilberink groen 50
55. Thijn Wassink oranje 55
56. Jort Franke oranje 40
57. Finn Huiskes geel 55
58. Quinn Imbos geel 55
59. Seth ter Brake geel 60
60. Tamara Wobben blauw 40
61. Stefan Huitink geel 40
62. Sev Protzman wit 50
63. Max Snijders wit 50
64. Sam Arendsen geel 40
65. Stijn Zwaneveld geel 40
66. Lars van der Aa oranje 55
67. Kevin Hartog wit 40
68. Robert Horstman wit 55
69. Stan Klein Woolthuis oranje 50
70. Tim Jansen geel 60
71. Mark-Martijn Nijland groen 55
72. Stan Notkamp oranje 60
73. Denys Chuchman blauw 60
74. Max Zomer geel 40
75. Ruben Morshuis groen 55
76. Tieme Bonnes oranje 60
77. Indy Cels wit 45
78. Gijs Starink groen 55
79. Mick Huttenhuis wit 45
80. Noud van Opstal groen 50
81. Tess van Opstal groen 60
82. Lenn Arendsen wit 55
83. Kees Breukers geel 45
84. Bram Vloon geel 45
85. Koen Mensink geel 55
86. Roos Mensink wit 50
87. Luuk Bremmer wit 45
88. Aafje Chen wit 50
89. Jens Plas blauw 55
90. Emily Schuurhuis geel 50
91. Torre Olthoff wit 45
92. Ryan van de Velde wit 40
93. Anne Noor van Beurden oranje 50
94. Jens Tibben wit 45
95. Stijn Vreugdenhil groen 45
96. Julian Morsink geel 45
97. Siem Boswerger oranje 50
98. Iwan Dekker geel 40
99. Manuel Heuker geel 55
100. Daan Kuipers wit 45
101. Pim Scherphof geel 60
102. Timo Blokhuis groen 50
103. Ruud Kuipers oranje 45
104. Koen Grootenhuis geel 50
105. Bodi Franke geel 55